Cinsel İlişki Pozisyonları

 

Cinsel ilişki, sevişme veya seks, insanların üreme şeklidir. İnsanoğlunun soyunun devamını sağlamakla birlikte, sırf cinsel tatmin için de uygulanır.
 
Cinsel birleşme, ereksiyon olmuş penisin, vajinaya girmesi ile partnerlerden birinin kalçalarını vajina içerisinde sürtünmeyi sağlaması için, genelde penisin tamamını dışarı çıkartmadan ileri-geri hareket ettirmesi ile gerçekleşir. Bu yolla çiftler kendilerini ve birbirlerini, çoğunlukla orgazm ve ejekülasyon (boşalma) gerçekleşene kadar uyarırlar. Sertleşmiş penisin vajina içine girmesi olayı ayrıca intromisyon olarak da adlandırılır.
 
 
Pozsiyon 1: Erkek partnerin resimdeki gibi ayaklarını yatağa üçgen şekli alacak biçimde konumlandırarak pozisyon alması gerekir.Kadın partnerinde bir bacağını erkeğin 2 bacağının arasına konumlandırarak pozisyon alması gerekir.
 
 
Pozisyon 2: Çok basit bir pozisyon erkek yatağa uzanıyor sizde onun üzerinde resimdeki gibi konumlanıyorsunuz. Erkek partnerin ellerini veya göğüslerini tutarak yukarı, aşağı kaldırıp indirin.Bu pozisyonda dengenize dikkat ediniz yoksa acı çekebilirsiniz.
 
 
Pozisyon 3: Resimdeki gibi kadın partnerin bacaklarını erkeğin arkasına atmasıyla gerçekleşen bir pozisyondur.Daha sonra bir beşik sallar gibi partnerinizle ilişkiye devam edebilirsiniz.
 
 
Pozisyon 4: Bu pozisyonda kadın partnerin duvara doğru yarım daire şeklini alması gerekir. Bacakları birbirine bitişik olursa ilişki daha çok kolaylaşır.
 
 
Pozisyon 5: Erkek ve kadın partnerin birbirlerine karşı paralel yüzyüze uzanarak gerçekleşir.Bu pozisyonda kadının veya erkeğin üste kalan bacaklarını kadın partnerin bacağının üzerine atması birleşmeyi kolaylaştırır.
 
 
Pozisyon 6: Resimdeki gibi erkek ve kadın bacaklarını yatağa üçgen olacak şekilde konumlandırmalıdır. Daha sonra resimdeki pozisyonu almalıdır. Artık yavaş hareketlerle cinsel birleşme yaşayabilirsiniz.
 
 
Pozisyon 7: Bilindik klasik pozisyonlardandır erkeğin yatağa uzanması ve kadınında erkeğin üzerinde yukarı aşşağı zıplamasıyla oluşur.
 
 
Pozisyon 8: Kadın partnerin yatağa yüzüstü uzanması ve erkeğinde aynı şekilde kadının üzerine konumlanması gerekir.Erkeğin burda ağırlığını kadının üzerine vermemesi gerekir.
 
 
Pozisyon 9: Ayakta gerçekleşen pozisyonlardandır. Erkek partnerin kadın partnerin arkasına geçip kadına sarılması gerekir.
 
 
Pozisyon 10: Sandalyede gerçekleşen pozsiyonlardandır. Erkeğin sandalyeye oturur pozisyonunun alması gerekir. Kadınında sandalyeye ters oturma pozisyonunda erkeğin kucağına oturması gerekir.
 
 
Pozisyon 11: Erkeğin ayaklarını yatağa uzatarak tek kolu üzerine uzanması, kadınında aynı şekilde ama ayaklarının karnına doğru çekmesi gerekir.
 
 
Pozisyon 12: Resimde görüldüğü gibi bir imkanınız varsa. Erkeğin kadını kucağına alıp yarı sandalye şeklini almasıyla gerçekleşir.
 
 
Pozisyon 13: Pozisyon 10'a benzer bir pozisyon. Tek farkı biraz daha dikkatli ve dengeli olunması gerekir.
 
 
Pozisyon 14: Pozisyon 7'ye benzer bir pozisyon tek farkı kadının iki bacağını açması gerekir. Her kadın için geçerli değildir.
 
 
Pozisyon 15: Köpek pozsiyonu denen pozisyondur. Kadının köpek pozisyonu almasıyla gerçekleşen birleşmedir.
 
 
Pozisyon 16: Resim herşeyi anlatıyor fazla birşey anlatmama gerek yok.
 
 
Pozisyon 17: En klasik pozsiyonlardan birisidir. Kadının sırt üstü yatağa bacaklarını uzatarak uzanması, erkeğinde yüzüstü aynı şekilde kadına sarılarak konumlanması gerekir.
 
 
Pozisyon 18: Çok çılgın görünebilir ama gördüğünüz gibi masada gerçekleşen bir cinsel ilişki pozsiyonları‘ndandır.
 
 
Pozisyon 19: Erkekler arasında tüfek omuza espirisine maruz kalan pozisyondur. Kadının yatağa uzanması ve ayaklarını erkeğin omuza atması ile gerçekleşen cinsel ilişki pozisyonları‘ndan bir tanesidir.
 
 
Pozisyon 20: Resimde görüldüğü gibi kanepe’de gerçekleşir.Klasik cinsel ilişki pozisyonları‘dandır.
 

Etiketler :
  1. deadgarden

    18.02.2013 14:20

    Pozisyon 9 özellikle partnerimin ennn çok hoşuna giden pozisyon

Yorum Bırakın